شیوه های پرداخت در کی سی کالا

مشتری گرامی پس از انتخاب محصول خود در سایت کی سی کالا جهت پرداخت هزینه محصول / فاکتور شما از ۴ روش می توانید استفاده کنید که بر اساس اولویت به تشریح هر کدام می پردازیم.

روش اول

این روش پرداخت (که توصیه کارشناسان فروش کی سی کالا نیز می باشد) به صورت کامل در صفحه “چگونه از سایت کی سی کالا خرید اینترنتی انجام دهیم؟” توضیح داده شده است اما لازم به ذکر است برای پرداخت هزینه محصولات از این طریق می بایست یک کارت بانکی عضو شتاب که دارای رمز دوم نیز می باشد در دسترس داشته باشید.

نکته قابل توجه اینکه کارت بانکی شما حتما باید عضو شتاب باشد اما تفاوتی نمی کند که صادرکننده آن کدام بانک است. به عبارتی با استفاده از هر کارت عضو شتاب و با داشتن رمز دوم می توانید از هر سایتی خرید اینترنتی انجام دهید.

مقادیر مورد نیاز جهت واردسازی در صفحه درگاه بانکی عبارتست از شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم اینترنتی، تاریخ انقضا (ماه/سال) و شماره CVV2 (که همگی بر روی کارت قابل رویت هستند.)

پس از پرداخت موفق فاکتور، در ادامه کارشناسان فروش ما سریعا سفارش شما را بررسی و هماهنگی های بیشتر را جهت ارسال با شما انجام خواهند داد.

این روش پرداختی کوتاه، معتبر و بهداشتی (باتوجه به شرایط کرونا) می باشد که پیشنهاد ما نیز همین است.

روش دوم (کارت به کارت)

در این روش از پرداخت شما می بایست هزینه محصول را که در صورت حساب نهایی شما قابل رویت است به شماره کارت های اعلامی ارسال نموده و مشخصات واریز که شامل: شماره کارت مبدا (کارتی که با آن واریز انجام شده است) ، تاریخ و ساعت واریز می باشد را از طریق تماس با فروشگاه و یا پشتیبانی آنلاین سایت به اطلاع ما برسانید.

سپس کارشناس مالی تراکنش را بررسی و در صورت تایید به اطلاع کارشناس فروش می رساند. وی نیز جهت نهایی سازی سفارش و تایید آدرس با شما تماس خواهد گرفت.

در این روش از لحظه واریز وجه تا تایید آدرس و ارسال محصول بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمانبر خواهد بود که البته تمام تلاش ما به حداقل رساندن این زمان است.

نام بانکشماره کارتصاحب حساب
پاسارگاد ۵۰۲۲۲۹۱۰۹۴۹۴۰۹۴۵ محمد پرکنی
ملت ۶۱۰۴۳۳۷۴۴۰۸۶۰۳۴۲ محمد پرکنی
صادرات ۶۰۳۷۶۹۷۵۹۳۸۶۵۳۱۱ محمد پرکنی

روش سوم

پرداخت سفارشات از طریق واریز به حساب بدین صورت است که شما می بایست هزینه محصول را که در صورت حساب نهایی شما قابل رویت است به یکی از شماره های حساب یا شبای اعلامی ارسال نموده و مشخصات واریز که شامل شماره حساب مبدا (حسابی که با آن واریز انجام شده است) و تاریخ واریز می باشد را از طریق تماس با فروشگاه و یا پشتیبانی آنلاین سایت به اطلاع ما برسانید.

سپس کارشناس مالی تراکنش را بررسی و در صورت تایید به اطلاع کارشناس فروش می رساند. وی نیز جهت نهایی سازی سفارش و تایید آدرس با شما تماس خواهد گرفت.

در این روش از لحظه واریز وجه تا تایید آدرس خریدار بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری زمانبر خواهد بود که البته تمام تلاش ما به حداقل رساندن این زمان است.

نام بانکشماره حسابشماره شباصاحب حساب
پاسارگاد ۳۸۷۸۰۰۰۱۴۳۵۸۲۲۳۱ IR880570038780014385223101 محمد پرکنی
ملت ۸۲۰۳۹۴۵۶۴۶ IR950120000000008203945464 محمد پرکنی
صادرات ۰۱۱۵۲۸۱۷۴۵۰۰۶ IR580190000000115281745006 محمد پرکنی

روش چهارم

درحال حاضر این شکل  از نحوه پرداخت تنها مختص به مشتریان ساکن شهرستان تهران و کرج می باشد. روش اقدام نیز بدین صورت است که پس از انتخاب محصول در سایت با کارشناسان فروش ما از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره های تماس موجود ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را نهایی خواهید کرد. پس از بررسی سفارش و تایید محصول به آدرس اعلامی شما ارسال و هزینه را به مامور پست پرداخت خواهید کرد.

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص انواع روش های پرداخت، بنظر بنده بهترین و راحت ترین آنها پرداخت آنلاین می باشد که موجب می گردد سفارش شما بدون هیچگونه نگرانی و در سریعترین زمان ممکن تایید شده و خدمتتان ارسال گردد. همچنین استفاده از این روش باتوجه به شرایط فعلی کرونا، درواقع ایمن تر و بهداشتی تر از سایر روش های پرداخت است.

پژمان جوادی مدیر بازاریابی